Komora Oxylife Tlenoterapia Hiperbaryczna

Komora Oxylife
Tlenoterapia Hiperbaryczna

Do Państwa dyspozycji oddajemy twardą w pełni zautomatyzowaną łagodną komorę hiperbaryczną o max. ciśnieniu roboczym 1,5 ATA.

Komora wykonana jest z wysokiej jakości stali a podczas seansu tlenoterapii operator ma bezpośredni kontakt z klientem poprzez szybę poliwęglanową oraz interkom czuwając nad Państwa bezpieczeństwem. Za podawanie tlenu do komory oraz odpowiednie jego stężenie odpowiedzialny jest markowy, certyfikowany medycznie koncentrator, który nieustannie podaje 10l tlenu na minutę.

Każda komora hiperbaryczna musi spełniać aktualne standardy bezpieczeństwa EN14931.

Bezpieczeństwo przed wirusami i bakteriami

Nasza komora Oxylife przeznaczona jest do ciągłego, profesjonalnego, zapewniającego bezpieczeństwo, użycia w odróżnieniu od worków hiperbarycznych (tzw. komór miękkich). Twarda stalowa konstrukcja pozwala na pełne dezynfekowanie powierzchni urządzenia i utrzymanie go w sterylnych bezpiecznych dla użytkownika warunkach. Wnętrze poddawane jest działaniu bakteriobójczego światła UV. Podczas każdego seansu tlenoterapii, klient otrzymuję nową, fabrycznie zapakowaną maseczkę zapewniającą maksimum warunków higienicznych.

Bezpieczne użytkowanie i obsługa

Urządzenie wyposażone jest w dwa autonomiczne systemy dekompresji oraz ciągły nadzór parametrów powietrza wewnątrz komory. Automatyczny system pozwala na bezpieczną eksploatację również przy dużej zmienności użytkowników.

Komora wyposażona jest w pełni zautomatyzowany system kompresji i dekompresji wnętrza.

Trwała i komfortowa konstrukcja

Urządzenie wykonano przy współpracy polsko-koreańskiej używając do tego najwyższej jakości materiałów, zapewniających jego trwałość w przypadku intensywnego użytkowania.

Posiada wygodne wejście do środka komory, a jej średnica wynosi aż 90 cm zapewniając tym samym komfort podczas sesji tlenoterapii. Ważnym atutem jest fakt że jest to najcichsze urządzenie tego typu na rynku.